Bývanie v Troch vežíach 2020

Autor: Vladimír Julovič | 20.1.2020 o 8:46 | Karma článku: 1,03 | Prečítané:  158x

V nasledujúcom článku popíšem bývanie v Troch vežiach na Bajkalskej ulici k aktuálnemu roku 2020 a vyvrátim negatívne reči z pred deisatich rokov. 

Som rodený Bratislavčan, ktorý býval v rodinnom dome a neskôr v tehlovej bytovke novostavbe. Píšem to na margo skúsenosti bývania a objektívneho porovnania s byvaním v Troch vežiach.

V prvom rade, pre tých ktorí nevedia - Tri veže sa nachádzaju na Bajkalskej ulici oproti novému futbalovému štadiónu Slovan. Tri veže boli jednym z prvých veľkých komplexov bývania v Bratislave, čím dostali prvenstvo aj v rámci ohovárania zo strany neprajníkov. Nájdeme rôzne staré članky o tom ako byvajú v Troch vežiach neprisposobiví Gréci, o rôznej nekvalite stavby, o hluku z Bajkalskej ulici a podobné "keci". Sú to naozaj len keci neprajníkov, ktorí nikdy v Troch vežiach nebývali ale len počuli, že niekto niekde hovoril niečo. Tri veže sú stavba s premiovým byvaním na veľmi vysokej úrovni. Byty sú nadštandartne odhlučnené - nepočuť susedov a nepočuť ani auta, či iný hluk z Bajkalskej. Tri veže majú vlastnú SBS, recepciu, fitness - cca 200 m2?, udržbárov, ihriská, rýchle výťahy a spoločenské miestnosti (využiteľné pre rezidentov). Fámy o nekvalite stavby vznikli v rokoch 2008-2012, kedy neexistoval vačší projekt podobný Trom vežiam v Bratislave a preto každý neduh pripadnú chybu napr. fasády - neprajníci vydzvihovali do výšín. Ľudia neboli zvyknutí ako dnes, že pri novostavbe vzniknu urcite neocakavane udalosti, ktoré sa jednoducho opravia.

Tri veže neboli výnimkou boli tu stavbené neresti, ktoré sa vyriešili. Bývanie v Troch vežiach je k roku 2020 premiové s vysokým štandartom bez akýchkoľvek výhrad. 

Tri veže , Bajkalská , obchvat , bývanie , Panorama city , Eurovea , Landerovova ,  Pribinova , Kuchajda , Štrkovec , panoramatický výhľad 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Jakub Benko

Mazurek ma inšpiroval. Prešlo ma to v Osvienčime (odomykáme)

Videl som ho usmievať sa na kremačné pece.


Už ste čítali?